Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода

Психологічна підтримка для медичних працівників в умовах пандемії стала системною та прийнятною

Медичні професії завжди пов'язані з надвідповідальністтю, стресом, роботою з великою кількісттю людей, і як наслідок, емоційним перевантаженням. Пандемія COVID-19 помножила ці фактори.

Благодійний фонд «Запорука» в рамках проєкту «Психологічна підтримка для медичних працівників у дитячих лікарнях у період загрози COVID-19» провів серію групових зустрічей з командами лікарів та медсестер у дитячих лікарнях, надав 35 індивідуальних сесій для медичних працівників, провів 3 навчальні міжнародні вебінари з італійськими психологами, розробив та оформив дві програми підтримки (індивідуальну та групову) для медичних працівників в умовах пандемії та видав методичний посібник з досвідом практичної роботи задля того, щоб допомогти запобігти «вигоранню» тих на кого дійсно дивляться з найбільшою надією.

Оксана Підкова, заступник директора з медсестринства ЗУСДМЦ (Львів): «На жаль, у наших лікарнях не передбачено психологічної підтримки для медичного персоналу. Тому вчасною та помічною стала для нас допомога психологічної служби БФ «Запорука». Це дало можливість переглянути свої погляди та відношення насамперед до самих себе, визначити життєві пріоритети, зрозуміти, як, приносячи користь та виконавши улюблену роботу, не загубити самих себе».

Проєкт «Психологічна підтримка для медичних працівників у дитячих лікарнях у період загрози COVID-19» реалізовувався БФ «Запорука» завдяки міні-гранту в рамках проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» що реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу».
Цей матеріал створено в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України». Його зміст може не відображати офіційну позицію Європейського Союзу. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені у матеріалі, несуть його автори.