Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода

Проєкт EU4CSOs Emergency Actions

Через повномасштабне вторгнення росії багато людей в Україні потребують допомоги. 

Наш новий проєкт EU4CSOs Emergency Actions, набирає обертів задля допомоги громадянам України. 

В рамках проєкту ми

- проводимо релокацією ОГС та громадських активістів з регіонів де ведуться активні бойові дії до Рівного та Рівненської області та підтримуємо громадських активістів, які є ВПО;

- допомагаємо евакуйованим людям з відновленням документів, забезпечуємо продуктами харчування; 

закуповуємо продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни представникам уразливих груп населення та внутрішньо переміщеним особам в м.Рівне;

- у нас заплановане суб-грантування проєктів ОГС, що працюють з цивільним населенням, яке опинилось у кризі через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Важливим компонентом проєкту будуть освітні заходи, закупки продуктів харчування та допомога для ув’язнених. Заплановані заходи з надання першої медичної допомоги та поводження у надзвичайних ситуаціях.

Для координації діяльності проєкту створено логістичний штаб у Рівному на базі якого працює кол-центр до якого може звернутися кожен, наші фахівці проконсультують та спробують допомогти. 

Звертайтеся за телефоном: +38 063 318 59 17

Віримо в нашу країну та #ПрямуємоРазом до перемоги! 

Проєкт EU4CSOs Emergency Actions реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

#StandWithUkraine #EU4CSOsEmergencyActions