Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода

ТРИМАТИСЯ З УСІХ СВОЇХ СИЛ

Є вираз «триматися з усіх своїх сил», проте в житті часом трапляється стільки неприємностей одразу, що «Усіх своїх сил» вже не вистачає і необхідна допомога від когось хто може порадити, зарадити та й чесно кажучи перебрати хоча б частину проблем, які потребують вирішення, адже їх занадто багато.

Таке враження що у пані Тетяни сталися усі можливі проблеми одразу, які тільки могли статися…

Тетяна за короткий проміжок часу втратила найближчих людей – чоловіка та маму. Її 3-річна дитина та брат із сестрою залишились із нею. Вона мала хорошу роботу в Київському готелі, однак з нього звільнили усіх, включаючи її і Стара хата, в якій і до карантину жили небагато, але щасливо, зовсім збідніла… Перший час жили, так би мовити, «сільськими запасами», та і вони дуже швидко закінчилися.

У такій ситуації пішли чутки що у неї можуть відібрати дітей. На щастя, спеціалізована служба, котра займається вилученням дітей, приїхавши до нашої героїні побачили що дітки охайні та доглянуті і вирішили дати родині шанс. За таких обставин допомога ВБО «Конвіктус» у рамках проєкту «Захист від наслідків пандемії COVID-19 для представниць маргіналізованих груп Васильківського району Київської області: відновлення втрачених прав, забезпечення базових потреб, недопущення переривання життєво важливого лікування та потрапляння у ситуації насильства, загрозливі для здоров'я та життя» стала дуже своєчасною.

Жінці надали моральну підтримку, допомогли продуктами та ліками, що дуже її підтримало, а завдяки соціальному супроводу вона змогла оформити опіку над братом і сестрою та виплати, за які можна забезпечувати дітей доки не знайде роботу. Тепер діти не будуть забрані та у сім'ї , та залишаться усі разом

Тетяна налаштована рішуче і горить бажанням дати дітям все, що зможе...

Проєкт «Захист від наслідків пандемії COVID-19 для представниць маргіналізованих груп Васильківського району Київської області: відновлення втрачених прав, забезпечення базовихпотреб, недопущення переривання життєво важливого лікування та потрапляння у ситуації насильства, загрозливі для здоров'я та життя» реалізовувався Всеукраїнською благодійною організацією «КОНВІКТУС УКРАЇНА» завдяки міні-гранту проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за підтримки Європейського Cоюзу.
Цей матеріал створено в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України». Його зміст може не відображати офіційну позицію Європейського Союзу. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені у матеріалі, несуть його автори.