Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода

Висаджуючи одне дерево, ми згодом приймаємо рішення звести цілий садок, а шукаючи вихід з однієї ситуації, ми знаходимо двері у зовсім новий світ

ХОМГО «Харківський центр волонтерів» реалізовував проєкт «Волонтерська програма #StopVirus», метою якого було сприяння підвищенню ефективності соціального захисту осіб з інвалідністю в умовах пандемії, шляхом впровадження у Харківському регіоні волонтерської програми.

Як частина проєкту, проводився тренінговий курс навчання. Серед його учасників були підопічні реабілітаційного центру Благодійного Фонду «Крок в нове життя». Хлопці та дівчата, що проходять реабілітацію в центрі від різних видів залежностей, залюбки долучалися до тренінгових занять з популяризації здорового способу життя, оскільки вони мають велику кількість цінних думок, якими можна поділитися, зважаючи на те, що вони знаходяться на шляху до подолання таких складних проблем.

На тренінгах, вони багато спілкувалися, розповідали власні історії боротьби, працювали в малих командах та ділилися думками, з приводу профілактики та подолання епідемії COVID-19. Прекрасним стало і те, що в них з'явилося бажання стати волонтерами та волонтерками, та разом допомагати іншим! І дійсно, вони почали активно брати участь в усіх заходах проєкту і після його завершення їм було видано посвідчення волонтерів «Харківського центру волонтерів» з метою продовження їх подальшої роботи в громаді Харківського регіону.

Завдяки проєкту «#StopVirus», який реалізовувався ХОМГО «Харківський центр волонтерів» за фінансової підтримки мінігранту від проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом, було значно збільшено кількість активних волонтерів, розповсюджено необхідну інформацію щодо попередження та профілактики COVID-19, соціального захисту осіб з інвалідністю в умовах пандемії, знайдено нових партнерів та однодумців, а також допомогу отримали люди, які опинилися у складних обставинах через епідемію COVID-19.
Цей матеріал створено в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України». Його зміст може не відображати офіційну позицію Європейського Союзу. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені у матеріалі, несуть його автори.