НОМІНАЦІЯ

ІННОВАЦІЇ В СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ

04."Центр соціальних ініціатив Тростянецької громади"

Громадська спілка "Центр соціальних ініціатив Тростянецької громади"
Ще з радянських часів громадські організації утримівалися лише за рахунок членських взносів та поодинокого фінансування меценатів, тому для ведення їх статутної діяльності не мали достатнього фінансування. Зібраних коштів вистачало на оренду, комунальні витрати і все.

В березні 2021 року в Тростянецькій територіальній громаді за підтримки Тростянецької міської ради та міського голови Юрія Бови створено громадську спілку «Центр соціальних ініціатив Тростянецької громади», куди увійшли 7 громадських організацій: Спілка ветеранів АТО Тростянецького району, Тростянецька районна спілка ветеранів Афганістану «Воїн», Тростянецька районна організація ветеранів України у Сумській області, Відокремлений підрозділ громадської організації «Сумська обласна організація інвалідів, ветеранів, ліквідаторів Чорнобиля» на території Тростянецької міської територіальної громади, Тростянецька районна організація інвалідів («ТРОІ»), Громадське формування з охорони громадського порядку «Сила і Честь», громадська організація «Родинне коло Тростянеччини».

Громадська спілка «Центр соціальних ініціатив Тростянецької громади» взяла участь у конкурсі соціальних проєктів. Цей проєкт був підтриманий депутатами і прийнято рішення про виділення спілці 410 000 гривень на рік.

Кожне ГО отримало відремонтоване приміщення, повністю забезпечено канцтоварами, має спільного бухгалтера та юриста для надання правової допомоги по тим чи іншим питанням, отримує менторську підтримку. Вже сформовані стратегії розвитку кожної організації на найближчі 2 роки. Керівники мають величезне бажання опанувати курси комп'ютерної грамотності та проєктного менеджменту, щоб надалі мати змогу самостійно подавати заявки до міжнародних донорських організацій. Наразі, як пілотний проєкт чекаємо на оновлення офісної техніки та меблів (кошти вже виділені з державного бюджету).

Громадська спілка «Центр соціальних ініціатив Тростянецької громади» має амбітні цілі та величезний кадровий потенціал. Маємо на меті стати прикладом консолідації зусиль громадських організацій для всієї України за для втілення єдиної мети: задоволення та захист законних соціальних, економічних, національно-культурних, юридичних та інших загальних інтересів осіб, які мають намір займатися громадською діяльністю.

Ми доведемо, що навіть маленьке місто має всі шанси змінити Україну. Україна починається з тебе!!!!