НОМІНАЦІЯ

Гендерно-орієнтовані соціальні послуги

11. "В пошуках своїх прав"

Громадська організація "Правозахисне об'єднання "ФЕМІДА"
Голова громадської організації, адвокат Грисюк Артем, систематично, в режимі офлайн, надає безкоштовну первинну та вторинну правничу (правову) допомогу ветеранам-учасникам бойових дій, членам сімей загиблих, волонтерам, добровольцям тощо, у відповідності до угоди (меморандуму) про співробітництво, який укладений з Комунальним підприємством «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради (http://surl.li/ahqtw).

Також систематично ведеться робота з надання юридичних консультацій, правової допомоги та менторської підтримки, як в офлайн, так і в онлайн форматах - через свою групу в соціальній мережі Facebook ветеранам/ветеранкам бойових дій, членам сімей загиблих, ВПО та іншим пільговим категоріям. В цій групі систематично викладається найбільш актуальна юридична інформація щодо захисту прав ветеранів/ветеранок в різних сферах їх життя (http://surl.li/ahqvb).

Також систематично ведеться робота з надання юридичних консультацій, правової допомоги та менторської підтримки ветеранам/ветеранкам бойових дій, членам сімей загиблих, ВПО та іншим пільговим категоріям як в офлайн, так і в онлайн форматах - через свою групу в соціальній мережі Facebook. В цій групі систематично викладається найбільш актуальна юридична інформація щодо захисту прав ветеранів/ветеранок в різних сферах їх життя (http://surl.li/ahqvb).

На сайті ngofemida.com.ua розміщена актуальна інформація про заходи і проекти ГО "ПО "Феміда", а також корисна інформація: про ветеранські об'єднання і громадські простори в різних регіонах України, про можливості фізичної, спортивної і психологічної реабілітації, телефони гарячих ліній і контакти на випадок необхідності правової допомоги."