НОМІНАЦІЯ

ІНКЛЮЗІЯ

19. Інклюзивний денний табір "Радість"

Житомирська міська дитяча громадська організація "Все робимо самі"
Мета проекту: залучити дітей з різних верств населення, які не взмозі оплачувати денні табори, до участі в інклюзивному денному таборі; розвиток талантів дітей під час проведення денного табору; адаптація та самореалізація кожної маленької особистості; надати можливість дітям з інвалідністю перебувати в таборі на рівні з нормотиповими дітьми.

Табір тривав 6 днів і в ньому взяли участь понад 50 дітей з багатодітних неповних, малозабезпечених родин, діти – сироти та діти з інвалідністю.
Для дітей було організоване дворазове харчування(сніданок і обід), екскурсії, музеї, школа поліції, естафети, майтер – класи по виготовленню піци, майстер – класи з образотворчого мистецтва, прогулянка містом на трамвайчику, зустріч із психологом, похід до Ашан, похід в ігровий центр, спортивні інклюзивні ігри, спортивно- інклюзивний день з волонтерами, інклюзивний футбол та ін.

Табір мав ще на меті розвантажити батьків, які в той час, коли наші волонтери були з дітьми, змогли піти і вирішити свої проблеми, або просто відпочити. Діти активно брали участь у всіх змаганнях, вигравали призи, брали участь у майстер – класах і несли свої поробки додому. А в останній день ми організували для дітей похід до лісу (діти з інвалідністю вперше побували в лісі) де ми всі разом гралися, смажили ковбаски та діти змогли власноручно зварити уху.
Діти були в захваті від проведеного часу в інклюзивному денному таборі. Про це свідчать їх посмішки на обличчі.