НОМІНАЦІЯ

ІНКЛЮЗІЯ

20. Молодіжний табір "Діброва"

Громадська організація "Платформа сталого розвитку "ПЕРСПЕКТИВА""
Щоб надихнути молодь на активний і здоровий спосіб життя організували 7-денний кемпінг-табір для 60 дітей 15-18 років,в тому числі інвалідів, дітей учасників АТО, малозабезпечених верств населення. Програма табору поєднала інтелектуальне і фізичне навантаження: командні ігри, туристичні походи, заняття з першої медичної допомоги, спортивні змагання, тематичні відео і бесіди. Інструкторами і вихователями є ветерани АТО/ООС.

Мета проекту – підвищити рівень особистісного розвитку молоді, їх комунікативних і лідерських здібностей, розвинути в дитині цікавість до світу, жагу до активного способу життя та здобуття нових навичок і знань.
Проєкт спрямований на те, щоб об'єднати та інтегрувати людей з незахищених верств населення у суспільство. Здорові діти та діти з особливими освітніми потребами подолали міжособистісні бар'єри у спілкуванні.

В результаті реалізації проекту діти та молодь:
- підвищили комунікативні і лідерські здібності;
- отримали практичні навички першої медичної допомоги, правил поводження на природі, туристичної і спортивної підготовки;
- знайшли нових друзів та розширили коло спілкування;
- взаємодія інструкторів з учасниками табору в ході спільної діяльності і безпосереднього спілкування розкрила і сформувала в молодого покоління загальнолюдські, моральні якості особистості, згуртованість, почуття єдності;
- підвищили рівень підготовки до злагоджених командних дій.