НОМІНАЦІЯ

ІНКЛЮЗІЯ

22. Абілітаційний арт-центр "Об'єднані любов'ю"

"Об'єднані любов'ю"
В рамках нашої соціальної ініціативи «Абілітаційний арт-центр «Об'єднані любов'ю» запроваджено курси етноремесел та продукування власних виробів, організовано творчі майстерні, проведено серії майстер-класів.

В процесі реалізації ініціативи зроблено акцент на виготовленні тематичної та сезонної продукції (новорічної, різдвяної, великодньої тощо).
В організованих творчих майстернях працюють лінії виробництва іграшок, свічок, сувенірів до дня святого Валентина, Стрітеня, 8 березня, Великодня, засновано показ вишиванок.

В результаті ініціативи понад 50 дітей з обмеженими можливостями можуть розвивати свої творчі здібності, проходити арт-реабілітацію, а їхні батьки отримують навички для отримання додаткового доходу вдома.

Також нами організовано серія тренінгів та семінарів з фінансової грамотності, основ маркетингу, психології для учасників нашої групи, що дає можливість інклюзивним сім'ям отримати необхідні знання для створення власної справи, рекламування та реалізації власної продукції.

Завдяки співпраці з партнерськими організаціями ми відкрили інклюзивну крамничку, в якій можемо реалізувати продукцію, створену завдяки навичкам, отриманих на майстер-класах.
В результаті реалізації ініціативи створено соціальну кухню – організовано лінії домашньої випічки, яка реалізовується в крамничці, постачається партнерським установам та організаціям.

Також придбано апарати для виготовлення солодкої вати і попкорну, що дає можливість учасникам групи отримувати додатковий дохід завдяки обслуговуванню заходів, організованих нашою організацію, міською владою чи нашими партнерами Створення «Інклюзивної крамнички» дало можливість учасникам нашої групи (інклюзивним сім'ям) отримати фінансової і матеріальної допомоги на суму понад 100 000 грн.

В нашому арт-центрі започатковано музичну школу та театральну студію для інклюзивних дітей. Діти можуть навчатися співу, грі на музичних інструментах (фортепіано, гітара, барабани), виступати на різних благодійних заходах, організовувати театральні постановки, організовувати власне дозвілля.