НОМІНАЦІЯ

ІНКЛЮЗІЯ

24. "Такі ж як усі"

Всеукраїнський Благодійний Фонд "Зірка Надії"
Команда Всеукраїнського Благодійного фонду "Зірка Надії"була створена в квітні 2013 року.

У її завдання входить допомога дітям з інвалідністю, розкриття інтелектуальних і творчих здібностей підростаючого покоління. Також Благодійний Фонд надає допомогу переселенцям із зони АТО.

На даний момент у «Зірці Надії» перебуває на обліку понад 50 дітей, більшість з яких страждають захворюванням аутизм і ДЦП.

Наприклад за 2015-2016 рік були передані інвалідні візки та ходунки військовим, які постраждали АТО. У Львівський військовий госпіталь, в Вінницю, Горохове, в Авдіївку. Багато дітей із захворюванням ДЦП також від Фонду отримали засоби реабілітації.

«Зірка Надії» надає допомогу і завжди підтримує багатодітні сім'ї та сім'ї переселенців продуктами харчування, теплими речами, канцелярією. Але найбільшу увагу Фонд «Зірка Надії» приділяє сім'ям, які виховують дітей з інвалідністю, яким за 4 роки роботи Фондом було передано і розвезено по адресах тонни гуманітарної допомоги, серед якої: одяг, продукти харчування, засоби реабілітації, медикаменти, канцелярія та іграшки.

Метою соціальної ініціативи є створення дитячого куточку для дітей з обмеженими можливостями, де ми зможемо проводити майстер класи з дітьми, проведення занять із психологом, дефектологом та логопедом.

Розвивати творчі здібності дітей, готувати іх до занять у школі, та спілкуванню з однолітками. Для цього нам необхідна кімната у якій ми зможемо розмістити усе необхідне, обладнання для занять (столи, стільці), спеціальна спортивна стінка де діти зможуть бавитись та відпочивати від занять.