НОМІНАЦІЯ

ІНКЛЮЗІЯ

29. "Рибалка моя мрія"

Мережа Добра
Мета: популяризація активного відпочинку та рибальства як такого, адаптація дітей різних соціальних груп.

Очікуваний результат: навчити ловити рибу не важко, хоча це й ніби основна наша ціль судячи з назви, проте реальний результат наших фестивалів - це соціалізація, навчання та позитивні емоції, які отримують учасники.

Цільова аудиторія: діти наших Воїнів, сироти, з малозабезпечених сімей, інтернатів та інших соціальних категорій (хлопці та дівчата у віковій групі 5-14 років). Опис: «Рибалка – моя мрія» це щорічний благодійний рибальський фестиваль, для дітей наших Воїнів, сиріт, з малозабезпечених сімей та інтернатів, метою якого є популяризація активного відпочинку та рибальства.

Тривалість фестивалю - один день з 9:00 до 18:00.

Після офіційної частини (вступ, інструктаж з поводження на водоймі, гімну, молитви) і ранкового перекусу, рибалки-ментори розбирають дітей і проводять їх на підготовані місця на озері. Так як основою фестивалю є навчання риболовлі ми дуже велике значення приділяємо набору професійних рибалок-волонтерів, які навчають дітей рибалці, з розрахунку один рибак на 3-4 дітей. З врахування, що не всі діти можуть довго зосереджувати свою увагу на рибалці як такій, ми почали вносити розважально-начальну складову в наш фестиваль.

Таким чином з'явилися різноманітні творчі майтер-класи (розмальовування фігурок, аерографія, виготовлення повітряних зміїв, іграшок з сіна інше) та розваг (бульбашкове шоу, аквагрим, тир, катання на мотоциклах інше). З привнесенням цієї складової, фестиваль заграв новими фарбами, оскільки ми можемо стверджувати, про повну залученість дітей з врахуванням різноманіття побажань. До обіду ми робимо фруктовий стіл, а на сам обід подаємо традиційну рибну юшку, згодом ще один стіл але вже із солодощами, і на останок підвечірок.

Під час урочистої частини закриття фестивалю діти отримують різноманітні смаколики та подарунки. Фестиваль починався як доволі невелика подія, але вже цього року кількість учасників зросла до понад 400 учасників, що робить його найбільшим рибальським фестивалем у такому форматі.