НОМІНАЦІЯ

ІНКЛЮЗІЯ

33. "Паростки майбутнього" - міська екоферма

Грін-Ландія
Мета проєкту - допомога в соціальній інтеграції та популяризація здорового харчування серед дітей та підлітків з інвалідністю через організацію сучасної сіті-ферми з вирощування мікрозелені.

Ми - громадська організація "Грін-Ландія". Наша місія - сприяти поліпшенню якості життя дітей та молоді через навчання соціальному підприємництву, усвідомленому споживанню та здоровому способу життя. Здорові діти - здорова нація!

Одним з напрямків діяльності нашої організації є проєкт, який допомагає дітям з синдромом Дауна повірити у власні сили та набути навички, які допоможуть їм у дорослому житті. У нашому проєкті навчаються 22 "сонячні" дитини та їх батьки.

За період навчання наші вихованці освоїли навички фермерства, а саме, як розрізняти насіння різних культур, садити його, доглядати за врожаєм, старанно зрізати мікрозелень та пакувати для покупців. Також стали помітні зміни у поведінці дітей, у них покращилась концентрація уваги та взаємодія один з одним. У співпраці з соціальним педагогом, діти з інвалідністю навчаються взаємодіяти не лише з найближчим оточенням, але і з соціальними структурами. Разом з нею діти вчаться робити покупки, готувати їжу та дбати про близьких.

Діти знають, що здорове харчування – це смачно, різноманітно і дуже красиво. Вони з радістю хочуть ділитися вирощеним мікрогріном. Нашою перемогою стало те, що під час локдауна коли ми не мали змоги займатись офлайн, вони продовжили робити це самостійно в домашніх умовах.

Проєкт "Міська еко ферма Паростки майбутнього" був реалізований разом з БФ "Карітас Харків" та закінчився у серпні 2021р. Керівництво БФ не має наміру продовжувати цей проєкт, та не має жодних претензій, якщо ми будемо робити його самостійно. Для продовження проєкту команда ГО "Грін-Ландія" знайшли приміщення, де будемо проводити навчання. Своїми силами робимо ремонт та шукаємо фінансової підтримки.

Ми прагнемо, щоб всі діти мали здорове та повноцінне життя.