НОМІНАЦІЯ

Організація соціальних сервісів

39. Креативний простір "Креденц"

Громадська організація "Нове Ясіня"
Створення «Креативного простору «Креденц», це сучасний освітньо-творчий простір, який ГО «Нове Ясіня» разом з партнерами та волонтерами створили в одному з приміщень будинку культури, громадський простір, для людей незалежно від матеріального положення віку, статі, національності тощо.

Простір «для всіх» - сучасний, прозорий та цікавий. В "Креденці" люди можуть створювати атмосферу для задоволення власних інтересів - громадських об'єднань, проведення виставок, зустрічей, конференцій, лекцій, кінопоказів, заснування місцевих стартапів, волонтерства, втілення ініціатив та всього можливого, що дає поштовх громаді рухатися. Бюджет проекту – 326567 грн, грант від МФ «Відродження» - 85 000 грн., допомога від "Будуємо Україну разом" 42000, зібрані кошти та залучені ресурси - майже 200000.

Навіть до та під час здійснення ремонту в приміщенні ми здійснювали роботу Креативного простору "Креденц" (до запровадження карантину) :
• було проведено ряд кінопоказів неформального фестивального кіно
• проходили навчання з школярами про сортування сміття, екскурсії на підприємство з заготівлі вторсировини, зустріч зі старшокласниками/цями "Знайомимось зі сферою управління відходами" спільно з Рахівським центром зайнятості, на якому багато говорили про стиль життя "Нуль відходів" та еко-стартапи.
• для залучення коштів під час краудфандингової кампанії було проведено благодійну ярмарку з танцювальним концертом, ініціаторами якої стали самі артисти/артистки - діти, яким була небайдужа доля будинку культури та створення молодіжного простору.

Під час ярмарки було залучено 12000 грн, які внесли на рахунок проекту на сторінці Спільнокошту.