НОМІНАЦІЯ

Організація соціальних сервісів

40. Соціальне підприємство "Сортувальна станція"

Громадська Організація "ВАЛЄ.О."
Головною метою Організації є збереження життя і здоров`я людини, покращення якості життя - шляхом збереження екології , здорового способу життя , з урахуванням усієї складності та різноманіття біологічних, соціально-економічних, екологічних, морально-етичних, побутових, професійних, суспільно-політичних та інших умов життєдіяльності.

Співпрацюємо з Центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Жага Життя". Разом з дітьми та молоддю долучаємося до різних ініціатив. В цьому році ми разом саджали дерева, проводили найбільший екологічний урок у світі, створювали еко-іграшку, шили еко-мішечок та інше. Долучаємось до всесвітніх екологічних ініціатив.

Ведемо активну роботу над популяризацією сортування сміття – так як це глобальна проблема і так сказати світовий тренд, який набуває популярності в усьому світі. Але і не забуваємо самі навчатися, тому активно займаємося саморозвитком. Відвідуємо різні заходи, як онлайн так і офлайн. В м. Черкаси за ідеєю голови громадської організації - Остапенко Альони Леонідівни, створена в літку 2021р. і працює інноваційна послуга «ЕКО-ТАКСІ» - волонтерський, не прибутковий проект, який має на меті просвітницьку і популяризуючу роботу по сортуванню сміття, формуванні екологічної свідомості та культури поводження з відходами.

Безкоштовний збір на подальшу здачу і переробку, на безоплатній основі, від населення, з дому, сортованих відходів: макулатури, пластику, ПЕТ-пляшки, поліетилену, металу, скла.

Але для повної реалізації задуму не вистачає "Сортувальної Станції".