НОМІНАЦІЯ

Організація соціальних сервісів

42. Горизонтальна мережа "Зворотній зв'язок"

Громадська спілка «НАРОДНА ВЛАДА УКРАЇНИ»
Світ вступає в епоху всепроникної цифрової інноваційності. Все частіше ми чуємо слова «цифрова економіка», «держава в смартфоні», «електронні послуги», «криптовалюта» тощо.

У зв'язку зі спалахом коронавірусу громадяни України (члени різних організацій) опинилися закриті на карантині по власних домівках. Проводити групові збори, приймати нових членів до організації, організовувати голосування щодо рішень порядку денного, та вести паперовий документообіг, задля прозорості та звітності, виявилося неможливим.

Оскільки достеменно відомо, що коронавірус та споріднені з ним хвороби не мають сезонних ознак, перед українськими організаціями громадянського суспільства постає актуальна проблема операційної / організаційної діяльності, вирішення якої надасть можливість проводити роботу вдома (для членів організацій) через ведення онлайн-діяльності.

«ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК» — це інноваційна платформа, яка автоматизує організаційно-правові відносини громадських об'єднань та робить цифрові технології невід'ємною складовою життєдіяльності: вступ до організації, сплата членських внесків, контроль за використанням коштів, колективне прийняття рішень (голосування) та ведення документообігу, всі ці процеси відбуватимуться виключно в цифровому вигляді з використанням незалежних від людського фактора алгоритмів.

Підготовчі заходи до реалізації проекту «Зворотній зв'язок» були розпочаті давно. Вже розроблено майже половину необхідних модулів: ядро платформи, модуль автентифікації користувачів «BankID», модуль інформаційних розсилок (через СМС або e-mail), електронна система бухгалтерського обліку.

Сьогодні наявний функціонал (автоматизовану бухгалтерію) використовують декілька організацій:
1. Громадська Спілка «НАРОДНА ВЛАДА УКРАЇНИ» — https://vlada.fb.ua/uk
2. Громадська організація «Волонтерський Рух "Небайдужі"» — https://nebayduzi.fb.ua/uk
3. Громадська організація «Український народ» — https://uanarod.fb.ua/uk
4. Громадська організація «Коло вільних людей» – https://gokvl.fb.ua/uk

Представники нашої організації мають намір доопрацювати певні програмні компоненти.
– Модуль голосування: створення архітектури алгоритмів голосування (рейтингове, кількісне, персональне, анонімне), інтеграція електронної бухгалтерії з алгоритмами голосування.
– Модуль електронного документообігу: формування шаблонів документів (протоколів, проектів рішень тощо), інтеграція бухгалтерії з алгоритмом голосування та шаблонами документів.
– Модуль календарних (запланованих) подій.
– Модуль статистики організації та пошукових фільтрів, оптимізація запитів та групування даних, створення хешування тощо.

Після цього, буде проведена рекламна кампанія з наочною презентацією функціональних можливостей платформи, по автоматизації організаційно-правових відносин та дистанційної роботи, серед керівників організацій громадянського суспільства.