НОМІНАЦІЯ

Організація соціальних сервісів

44. Благодійні концерти "На-шапку"

ГО "Громадська ініціатива Галичини"
Благодійні концерти "На_шапку" - це серія благодійних концертів для збору коштів на онкогемантологічне відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.

Проєкт відбувається на протязі 3-ох літніх місяців. А саме в 2018, 2019, 2020 (частково відбувався в онлайн форматі) та 2021, який завершився 30 вересня. Концерти відбуваються кожного четверга у центральній частині міста, на відкритому просторі з вільним доступом, в середньому 8-14 концертів за сезон, тривалістю 2-3 години.

Всі артисти виступають на без гонорарній основі - це музиканти, театри, живі скульптури, центри дитячої творчості, танцювальні колективи та багато інших.

Наша організація забезпечує сцену, звукове та світлове обладнання ( за рахунок грантових програм).

За весь період існування у мистецьких проєктах «На_шапку» взяли участь 52 музичні формації, чотири театри, 6 танцювальних колективів та два центри дитячої творчості. У концертних програмах були поєднані різні стилі та напрямки — від класики до сучасності. Під час тривалості концерту, волонтери ходять між глядачами та збирають кошти в капелюхи, будь яку посильну суму для глядача. Кошти на наступний день кладуться на благодійний рахунок в банку.

Також ми виготовили два інформаційних стенди, на яких зображений QR код для перерахунку коштів онлайн. Весь перебіг сезону, анонси та звіти про надходження та витрати коштів відображається на окремій сторінці проєкту #На_шапку у FB та Instagram.

За цей період ми зібрали близько 350 000,00 грн, а в 2021 - 140 000,00 грн. Ми придбали ліки, витратні матеріали, веновізор та монітор для наркозно дихального апарату. Саме завдяки нашій інформаційній поширеності благодійники подарували наркозно-дихальний апарат у відділення (вартість 500 000, грн).

Головний меседж нашого проєкту — благодійність має бути свідомою і осмисленою. За ці роки він переріс з простих концертів на платформу для поширення культури благодійності, на місце куди можна прийти, щоб поспілкуватися, побачитися з друзями, обмінятися досвідом та ідеями в позитивній і дружній атмосфері вільного формату. Прийти з родинами та дітьми.

Нашим проектом ми об'єднаємо однодумців, благодійників, які прагнуть допомогти іншим та зможуть це зробити ціленаправлено.