НОМІНАЦІЯ

Організація соціальних сервісів

52. Об'єднатись, щоб врятувати життя

ГО "Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація"
Ініціатива направлена на створення мережи волонтерів пошуковців, які допомагають у пошуках зниклих людей. Ми організовуємо процес пошуку, комунікуємо з поліцією та органами влади. Завдяки зусиллям ініціативи до дому були повернуті вже сотні людей.

Ми постійно проводимо навчання як для кінологічних розрахунків для підготовки собак пошуковців, так і піших пошукових груп. Також проводимо навчання інформаційних організаторів які допомагають у розшуках за допомогою соціальних мереж та інтернету.

Нами проводиться широка інформаційна кампанія щодо того, як запобігти та що робити в ситуації, коли зникла людина (особливо це стосується дітей), як правильно взаємодіяти з органами влади та поліції у таких випадках. За 2021 рік наша організація прийняла участь у більше ніж 300 пошуках 64 досі не знайдені, 44 знайдені загинувшими, живими знайдено 205 людей, серед них 19 дітей. Інформаційні матеріали (пости, репортажи, звіти щодо проведеної роботи) дуже популярні серед користувачів соцмереж (деякі репортажи мають близько 0,5 млн переглядів).

Нашою метою є також популяризація волонтерського руху, залучення громадян до активних дій, налагодження звʼязків громадськості з владою, підвищення довіри до поліції та органів МНС шляхом покращення комунікації та безпосередньої допомоги в рятувальних операціях шляхом надання останнім технічних засобів, сучасних приладів та людських резервів.