НОМІНАЦІЯ

Організація соціальних сервісів

56. Допомогти - це просто

ГО "Львівський центр піклування про дітей"
Львівський центр піклування про дітей (Дитячий центр) розпочав свою роботу у січні 2001 року при Благодійному фонді "Допомога Україні".

І ось уже 20 років завдяки спонсорам та наполегливій роботі працівників Дитячий центр працює на сьогодні як окремо зареєстрована в 2009 році Громадська організація "Львівський центр піклування про дітей". Дитячий центр працює з понеділка по п`ятницю 13:00-20:00 круглорічно.

У центрі уваги та діяльності ГО "Львівський центр піклування про дітей" – діти шкільного віку з сімей із складними життєвими обставинами чи які позбавлені повноцінної батьківської опіки, їх потреби (соціальнi та медичнi) та інтереси.

Завдання Дитячого центру – це не тільки забезпечувати матеріальні потреби дітей, але й виховувати у дітей із неблагополучних сімей довіру до суспільства, відчуття повноправного громадянина своєї країни, що має такі самі права та обов'язки, як i усі інші українські громадяни. Мета Дитячого центру – дати дітям надію на краще майбутнє, показати можливості знайти своє місце в суспільстві. На даний час Дитячий центр відвідує 32 дитини.

У зв'язку з продовженням захворювання на вірус COVID-19 у нашій країні багато підприємств та фірм продовжують нести великі фінансові збитки через припинення чи обмеження діяльності, і змушені скорочувати кількість робочих місць, що призводить до збільшення відсотку безробітного населення в Україні. Багато батьків не можуть психологічно справитися з викликами, коли не мають за що купити навіть їжу для своїх дітей та себе. При голоданні збільшується ризик підхоплення хвороб і неможливість повноцінної боротьби організму при захворюванні.

Мета проекту "Допомогти – це просто" – щомісячно протягом 2022 року допомагати продуктами харчування сім'ям, чиї діти відвідують Дитячий центр, які є у найбільшій скруті.

Ціль проекту "Допомогти – це просто" – допомогти сім'ям вижити і пройти тяжкий період пандемії, показати нашу підтримку і любов до ближнього.