КОМУНІКЕЙШН – відеокурс з комунікацій для НДО

Життя змінюється, як і тренди в комунікаціях.
Наш курс «КОМУНІКЕЙШН» передусім створювався для представників НДО,
для тих, хто розуміє важливість комунікацій.

В курсі ми поговоримо про тренди в комунікаціях, розглянемо успішні кейси, спікерки нададуть практичні поради для вибудови комунікаційних, PR та діджитал кампаній, поділяться інструментами для ефективних комунікацій та проведення моніторингу.

Спікерами відеокурсу стали спеціалістки, які працюють в бізнесі, неурядовому та державному секторах.
Кожна зі спікерів має понад 5 років досвіду в комунікаціях, набуті практичні знання та успішно реалізовані кейси.

Час обрати курс
Ми радимо переглядати курси послідовно. У випадку, коли вам цікаві не всі теми, ви можете переглянути кожен курс окремо в будь-якій послідовності.
Діджитал та реклама
Наталія Величко, спеціалістка з діджитал комунікацій, стратег, графічна та веб дизайнерка, таргетологиня.

Співпрацює з бізнесом, державним та некомерційним сектором. За останні 3 роки провела понад 55 рекламних кампаній для бізнесу та громадського сектору. Співпрацювала з Міжнародною школою "Zoloche", Praktiker Україна, Укрсоцбанк, ТОЦ City Center, ТЦ Ave Plaza, Travel Professional Group, Innovation and Development foundation, Practicum, ЮНІСЕФ Україна, проєкт ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні (EUprostir, форум Shkala та форум Platforum), молодіжний проєкт UpShift та USAID. Запускала нову міжнародну школу в Києві NSS International school, розробила комунікаційну стратегію та ребрендинг для новоствореного Національного фонду досліджень України. Комунікаційна менеджерка проєкту "Підтримка спроможності ОГС соціальної сфери України" (EU4CSOs) та працює у PR відділі найбільшого банку країни "Укрексімбанк". Є консультанткою з діджитал комунікацій та дизайну, навчає, як користуватися інструментам діджитал комунікацій та ділиться практичними кейсами роботи та запуску рекламних кампаній в соціальних медіа.
Аналіз та моніторинг – інструменти комунікацій
Мілена Комар, консультантка з діджитал комунікацій та комунікаційних стратегій для некомерційного сектору.

Спеціалістка із операційного планування комунікацій, розробки та просування комунікаційних кампаній на діджитал платформах: Facebook, YouTube, Instagram, TikTok. Консультантка проєкту з підвищення комунікаційної спроможності комітетів Верховної Ради України за підтримки ПРООН в Україні. Консультантка проєкту з Підтримки державного та муніципального управління за підтримки GIZ за дорученням Федерального Уряду Німеччини. Тренерка з візуальних комунікацій, майстеркласів зі створення відеоконтенту, проведення трансляцій та онлайн-навчання. Експертка із надання доступу до якісної освіти та створення освітніх продуктів. За фахом соціологиня, випускниця курсу з комунікацій в некомерційному секторі від Practicum та Школи журналістики УКУ.
Поділіться курсом з колегами у Facebook
Відеокурс «КОМУНІКЕЙШН» створений в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України», що реалізується БО «Мережа100% життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Маєте питання? Заповніть форму зв'язку.
Ваше ім'я
Ми відповімо Вам на E-mail
Ваше питання
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на опрацювання персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.