Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода
29.12.2021

Здобутки EU4CSOs у 2021

Ділимося, що ми встигли зробити у 2021
Ми провели серію вебінарів присвячену розвитку організаційної, адвокаційної та комунікаційної спроможностей.

Розвинули ці теми на чудових навчальних офлайн- заходах-школі організаційного розвитку та тренінгу з адвокації та комунікації, на яких спікери розповіли про багато практичних аспектів цих напрямів для представників ОГС.
До речі, наш Ютуб- канал, там стільки цікавого, завітайте!
https://www.youtube.com/channel/UC5LpJh5TigHKzONxUP-_cPg

Ми запустили відеопроєкт «Соціальні послуги в Україні» в рамках якого знайомимо з діяльністю, яку провадять ОГС у сфері надання соціальних послуг (дуже круті історії! Пишаємося, що маємо змогу повідати про них) -знову ж таки, чудовий привід відвідати Ютуб-канал проєкту.

Ще ми провели конкурс соціальних ініціатив 2021, задля підтримки організацій, які протягом 2021 року реалізували або реалізовують соціальні ініціативи. Переможцями стали 4 організації котрі у якості винагороди отримають покриття адміністративних витрат у 2022 році.

Також ми продовжуємо програму наставництва для ОГС соціальної сфери у рамках якої надаємо поради з фандрайзингу, стратегічного та операційного планування, надаємо допомогу у розробці програм адвокації, розробці політик та здійснюємо підтримку комунікаційної діяльності.
Ми мали змогу втілити це все завдяки діяльності проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» (EU4CSOs) за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».