Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода
08.02.2022

ЄС активно сприяє розвитку комунікаційної спроможності НДО в Україні

Команда БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» (EU4CSOs) створила онлайн-курс «КОМУНІКЕЙШН» – відеокурс з комунікацій для НДО.
«КОМУНІКЕЙШН» наповнений трендами в комунікаціях, успішними кейсами, інструментами моніторингу та практичними порадами для вибудови комунікаційних, PR та діджитал кампаній.

Спікерами відеокурсу стали спеціалістки, які працюють в бізнесі, неурядовому та державному секторах. Кожна зі спікерів має понад 5 років досвіду в комунікаціях, набуті практичні знання та успішно реалізовані кейси.

У курсі «Помітні та яскраві кампанії під час пандемії» Ірина Тітаренко розглядає кейси ефективних та креативних комунікацій, які стали помітними в Україні та світі з початком карантинних обмежень, пов'язаних із пандемією коронавірусної хвороби.

Курс «Дієві PR-кампанії» Марини Фоменко містить чіткі інструкції щодо PR-кампаній, а саме, що потрібно аби створити ефективну PR-кампанію та приклади дієвих PR-кампаній у світі.

Алла Стащенко у своєму курсі "Відеоконтент для НГО" ділиться порадами про те, як громадським організаціям створювати та комунікувати через відеоконтент.

У курсі «Діджитал та реклама» Наталії Величко рекомендації з комунікацій у діджитал каналах, які підходять саме для НДО та огляд рекламних кабінетів Google ADS та Facebook ADS.

Мілена Комар у курсі «Аналіз та моніторинг – інструменти комунікацій» ділиться інструментами моніторингу комунікаційних кампаній, розповідає про тренди споживання інформації, кількісні та якісні методи оцінки комунікаційної кампанії.

Відеокурс «КОМУНІКЕЙШН» можна переглянути на сайті проєкту EU4CSOs та на YouTube каналі проєкту.

Для тих глядачів курсу, яким цікаво перевірити знання, розроблений тест, який складається з 27 питань, що охоплюють п'ять тем курсу "КОМУНІКЕЙШН".

Приблизний час проходження тесту - 20 хвилин.

Глядачі курсу, що наберуть від 25 до 27 балів отримують сувенірні подарунки від проєкту EU4CSOs.

Відеокурс «КОМУНІКЕЙШН» створений в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України», що реалізується БО «Мережа100% життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.