Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода
22.11.2021

Старт голосування в Конкурсі соціальних ініціатив 2021

Європейський Союз підтримує ОГС соціальної сфери в Україні
22 листопада стартує III етап конкурсу соціальних ініціатив 2021 що проводиться в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» (EU4CSOs).

Мета конкурсу – підтримати організації, які протягом 2021 року реалізували/реалізовують соціальні ініціативи.

«Завдяки даному конкурсу ми хочемо відзначити вклад ОГС в забезпечення соціальної справедливості в Україні, сприяти підвищення якості соціальних проєктів, виявити приклади для наслідування у громадській сфері, забезпечити гнучкість та життєздатність соціальних ініціатив та привернути увагу широкого кола людей до вирішення соціально значущих проблем,» зазначила Ганна Котенко, менеджерка проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України».

До 3 етапу пройшло шістдесят ініціатив і тепер відбуватиметься онлайн голосування, за результатами якого буде обрано по одному переможцю у кожній з чотирьох номінацій:
  • Інновації в соціальній сфері;
  • Гендерно-орієнтовані соціальні послуги;
  • Інклюзія;
  • Організація соціальних сервісів.

За результатами конкурсного відбору організаціям присуджується винагорода, яка повинна бути спрямована на покриття адміністративних витрат ОГС – переможців конкурсу у 2022 році. Чотири організації-переможці у чотирьох номінаціях отримають до 10 000 євро на адміністративні витрати.

Онлайн голосування відбуватиметься на сайті проєкту: https://eu4csos.org
Кожен бажаючий може підтримати ініціативу що сподобалася.

Конкурс соціальних ініціатив 2021 проводиться в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» (EU4CSOs), що реалізується Мережею 100 відсотків життя Рівне за фінансової підтримки Європейського Союзу.