Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода
2.12.2021

Завершився Конкурс соціальних ініціатив 2021

Визначені переможці Конкурсу соціальних ініціатив 2021 за підтримки Європейського Союзу
Завдяки конкурсу, всі охочі могли обрати ініціативу що вам сподобалася і шляхом інтернет-голосування віддати свій голос. Чотири організації-переможці, які протягом 2021 року реалізували або реалізовують соціальні ініціативи, отримають по 10 000 євро кожна на покриття адміністративних витрат у 2022 році.

Тож, переможцями в номінаціях стали

Громадська організація «Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація»
Ініціатива «Об'єднатись, щоб врятувати життя»
Номінація «Організація соціальних сервісів»

Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі»
Ініціатива «Інклюзивний денний табір «Радість»»
Номінація «Інклюзія»

Молодіжна громадська організація «Укртінсаєнс»
Ініціатива Science Mentoring
Номінація «Інновації в соціальній сфері»

Благодійна організація «Благодійний фонд соціального здоров'я»
Ініціатива «Створення Першого Тато-Хабу у м.Харкові»
Номінація «Гендерно-орієнтовані соціальні послуги»

«Цьогорічний конкурс вкотре проілюстрував велетенський внесок громадянського суспільства в соціальну сферу. Ми побачили наскільки різноманітними є соціальні проблеми, які вирішує громадянське суспільство і наскільки креативними – підходи до вирішення цих проблем.

Дуже цікавими були міжгалузеві ініціативи, ініціативи соціального підприємництва, робота з важкодоступними цільовими групами. Громадянське суспільство продемонструвало гнучкість підходів, успішність неочевидних рішень. А те, як люди голосували (усього за період конкурсу сторінку голосування відвідало 189 680 тис. осіб) демонструє, що довіра до громадських та благодійних організацій в суспільстві залишається високою. Ми маємо надію, що цей конкурс насамперед надав змогу й організаціям, і цільовим групам клієнтів стати більш видимими.

Завдяки внеску Європейського Союзу ми можемо підтримати розвиток лише 4 із десятків учасників конкурсу. І підтримка такого роду є дещо експериментальною, адже важливо не лише нагородити найкращих, але й оцінити, який позитивний вплив покриття адміністративних витрат справить на розвиток організацій-переможців протягом наступного року.

Ми впевнені, що завдяки такій підтримці, переможці нашого конкурсу зможуть показати вищі досягнення, посилити слабші сторони організацій і – а це наша основна мета – надалі залучати кошти бюджетів для реалізації проєктної діяльності. Щиро вітаємо переможців!» – Ганна Котенко, менеджерка проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України»

Конкурс соціальних ініціатив 2021 проводився в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» (EU4CSOs), що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне за фінансової підтримки Європейського Союзу.