Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода
08.10.2021

25-28 жовтня 2021 року
відбудеться тренінг з адвокації та комунікації для організацій громадянського суспільства, які надають соціальні послуги в Україні.
Організатор – проєкт ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Запрошуємо організацій громадянського суспільства, які надають соціальні послуги в Україні взяти участь у тренінгу з адвокації та комунікації.
Лінк для реєстрації: https://forms.gle/NGyguFLmGmGAJoZDA
Дати проводення – 25-28.10.2021, м. Львів, готель "Львів"
Спікери з адвокації: Юрій Лазаревич, Зураб Кантарія.
Спікерки з комунікації: Наталія Величко, Ірина Тітаренко.
Взяти участь у тренінгу зможуть 12 організацій, які пройдуть попередній відбір за мотиваційними листами для участі в заході.
Від однієї організації може бути два представники – менеджер/керівник та піарник/комунікаційник.

Участь безкоштовна, організатор оплачує проживання, харчування, та трансфер учасників.
Заявки на участь приймаються до 18.10.2021
Тренінг з адвокації та комунікації відбудеться в рамках проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Контактна особа:
Ганна Котенко – керівник проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України»:
Емейл: kotrsl1977@gmail.com
Номер телефону: 093-876-58-90

Мета проєкту ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» є посилити розвиток організацій громадянського суспільства, котрі працюють у соціальній сфері, як для підтримки їхніх нагальних ініціатив, спрямованих на протидію епідемії COVID-19 так і для підвищення ефективності їх діяльності спрямованої на забезпечення соціальної справедливості та сприяння розвитку демократичних цінностей.