Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода
12.07.2021

Відеопроєкт «Соціальні послуги в Україні»

Проєкт ЄС «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» запускає відеопроєкт «Соціальні послуги в Україні»
В першому відео проєкту «Соціальні послуги в Україні» знайомимо вас з роботою БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» з середини.

На своїх початках у 2008 році, БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» (маючи тоді назву РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ») працювала у напрямку допомоги Людям що живуть з ВІЛ. Команда організації працювала натхненно та цілеспрямовано, а отже розвивалася досить швидко.
Згодом стало зрозуміло, що є багато питань у сфері надання охорони здоров'я та наданні соціальних послуг у вирішенні яких БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» хоче і може брати участь.

«У свій час коли я був пацієнтом, не знаючи: куди іти? Як робити? Як жити? На моєму шляху трапилися такі люди, які допомогли мені і подолати залежність і прийняти статус, зрозуміти та побудувати вектор мого руху в житті, тому мені захотілося створити таку організацію, самому бути корисним іншим людям і допомагати тим хто переживав те саме що і я 15 років тому», – Юрій Лазаревич, Голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

«Кожен українець має бути соціально-активним, тоді країну буде змінено швидкими темпами, тоді зміни будуть не лише в масштабах країни, вони починаються з меншого: зі своєї родини зі своїх сусідів, коли вони бачать що ти – соціально-відповідальна людина», – Микола Кукарін, Соціальний працівник БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Всього буде чотири відео в проєкті «Соціальні послуги в Україні», в яких ми розкажемо про громадські організації, які розгортають свою діяльність в Україні.

Відеопроєкт відбувається в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».