Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода
12.07.2021

БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»
Відеопроєкт «Соціальні послуги в Україні»

В першому відео проєкту «Соціальні послуги в Україні» знайомимо вас з роботою БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» з середини.
На своїх початках у 2008 році, БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» (маючи тоді назву РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ») працювала у напрямку допомоги Людям що живуть з ВІЛ. Команда організації працювала натхненно та цілеспрямовано, а отже розвивалася досить швидко.
Згодом стало зрозуміло, що є багато питань у сфері надання охорони здоров'я та наданні соціальних послуг у вирішенні яких БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» хоче і може брати участь.
Юрій Лазаревич, голова правління
БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»
«У свій час коли я був пацієнтом, не знаючи: куди іти? Як робити? Як жити? На моєму шляху трапилися такі люди, які допомогли мені і подолати залежність і прийняти статус, зрозуміти та побудувати вектор мого руху в житті, тому мені захотілося створити таку організацію, самому бути корисним іншим людям і допомагати тим хто переживав те саме що і я 15 років тому».
Микола Кукарін, соціальний працівник БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»
«Кожен українець має бути соціально-активним, тоді країну буде змінено швидкими темпами, тоді зміни будуть не лише в масштабах країни, вони починаються з меншого: зі своєї родини зі своїх сусідів, коли вони бачать що ти – соціально-відповідальна людина».
Відеопроєкт відбувається в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».