Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту
Згода
16.08.2021

Благодійний Фонд «Назарет»
Відеопроєкт «Соціальні послуги в Україні»

В рамках відеопроекту
«Соціальні послуги в Україні»
розповідаємо про Благодійний Фонд «Назарет»
На початку двотисячних, тема залежностей була ще складнішою ніж зараз.

Ігор Козанкевич, керівник БФ «Назарет» мав велике прагнення допомогти тим, чиї проблеми дуже рідко підіймалися на той час у нашому суспільстві.

З великого бажання та намірів діяти, змінювати він втілився у життя Реабілітаційний Центр «Назарет».
Ігор Козанкевич,
керівник БФ «Назарет»
«Я займаюся допомогою особам залежним від алкоголю наркотиків, азарту та їхнім родинам. Я також народився у родині де батько пив… У 2004 році, весною я поїхав до Львова на конференцію анонімних алкоголіків і там на конференції виступив, сказав що я готовий створювати «центр». Я був дуже здивований, коли це було в суботу, а в понеділок приїжджає 4 чоловіка, з сумками: «Ми в «центр»»…

Ми поїхали в цю колишню військову частину, вона була закинута, заросла, без вікон, дверей, світла, води – це була руїна. Зараз, на мою думку добрі умови…».
За 17 років центр допоміг
незчисленній кількості людей…
Марина Потурай, керівниця проєктного відділу БФ «Назарет»
«Для мене моя робота – це не просто робота - це моя місія. Я особисто у своєму житті відчула проблему з якою ми працюємо, у мене тато був алкоголік, і зараз, я розумію наших клієнтів: з чим вони приходять, проблеми з якими вони зіштовхуються, і також я можу допомогти попередити, якісь проблеми які виникатимуть у сім'ях, де є «узалежнення»…. Ми не приймали на реабілітацію жінок, а особливо жінок разом з неповнолітніми дітьми. У 2020 році до нас звернулися соціальні служби з Турківського району і попросили прийняти на реабілітацію жінку разом з її неповнолітніми дітьми, оскільки тато і мама вживали алкоголь і діти були в не належному стані, не мали належного догляду… ми дуже довго вагалися і першого разу відмовили, бо ми, як команда, були не готові прийняти маму з не повнолітніми дітьми – це дуже велика відповідальність, але коли до нас зателефонували вдруге і сказали що за той час, на жаль найменша дитина померла через не належне виховання, ми зрозуміли що маємо точно маємо це робити…
Як результат, ми маємо вже заповнене жіноче відділення, де проходять реабілітацію 17 жінок і п'ятеро їх неповнолітніх дітей. Зараз ми плануємо це розвивати, будуємо ще одне відділення для реабілітації до 50 людей одночасно.

Для мене взагалі дуже важливе існування громадських організацій, благодійних фондів, які підтримують таких як і вони самі. Такою організацією для мене є БО «100 відсотків життя Рівне», тому що вони дали неймовірно Крутий проєкт на підтримку Організації.» – Марина Потурай, керівниця проєктного відділу БФ «Назарет».
Благодійний Фонд «Назарет» став одним з переможців конкурсу соціальних ініціатив, який проводився БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне в рамках проєкту ЄС "Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України", що фінансується Європейським Союзом, детальніше про їх ініціативу можна дізнатися тут
Володимир Ярошевський,
керівник програми РЦ «Назарет»

«Я працюю в цьому центрі уже 6 років, за освітою я психолог. Останні два роки обіймаю посаду керівника програми. Зазвичай коли я спілкуюся з рідними (підопічних), перше питання – «скільки часу?» Програма на час не розрахована, ми робимо акцент на зміни, для нас важливо, щоб в ході проходження нашої програми людина змінилася. Програма розбита на 4 етапи та на кожному етапі, людина має запровадити певні зміни, виконати певні завдання…. Ми рекомендуємо подальше відвідування груп «12 кроків», подальшу роботу з психологом - це є фундамент, а далі робота над собою триватиме усе життя».
Олександр Горобець,
PR-Менеджер БФ «Назарет»
«Сьогодні я виконую обов'язки PR-менеджера, працюю над висвітленням діяльності «Назарету», знімаю різноманітні відеоролики, веду такий, ніби блог, ділюся досвідом, переживаннями й тим як я справляюся з залежністю саме от сьогодні…. Про «Назарет» дізнався не я, про «Назарет» дізнавалися мої рідні: мама, сестра… Перше що мені сподобалося в «Назареті це робота з почуттями, моїми станами – це напевно мене так найбільше підкупило… тепер маю нагоду і радий, задоволений тим що якимось чином співпрацюю з командою «Назарету», для мене це – честь… Віддаючи, ми отримуємо, допомагаючи іншим, я допомагаю собі».

Головною цінністю Назарету є люди!
Якщо ви готові вчитися та почати працю з «узалежненими», в Назареті готові ділитися досвідом який здобули.
Головною цінністю Назарету є люди!
Якщо ви готові вчитися та почати працю з «узалежненими»,
в Назареті готові ділитися досвідом який здобули.

Звернутися до реабілітаційного Центру Назарет можна за телефоном: 067 679 05 06,
або написати на електронну пошту
rc.nazaret@ukr.net
Відеопроєкт відбувається в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».