Команда проєкту EU4CSOs EmpowerUA поповнилася 14 експертами з адвокації

Проєкт “Посилення залучення громадянського суспільства для розвитку соціальної сфери в Україні” (EU4CSOs EmpowerUA), що фінансується Європейським Союзом, розширив свою команду на 14 експертів з адвокації. Вони працюватимуть над ключовими соціальними ініціативами, спрямованими на покращення умов життя вразливих груп населення.

Нові експерти та їхні адвокаційні ініціативи:

  1. Оксана Шевчук – покращення якості психосоціальних послуг для ветеранів у Рівненській області через фінансування сеансів анімалотерапії.
  2. Дмитро Шевченко – залучення бюджетних коштів для догляду та підтримки ВІЛ-позитивних осіб у Чернігівській області, з подальшим поширенням ініціативи на всю територію України у 2025 році.
  3. Михайло Чубай – забезпечення фінансування соціального супроводу вагітних і молодих матерів у Дубровицькій міській раді.
  4. Алла Ходак – виділення бюджетних коштів для закупівлі соціальних послуг для ВІЛ-інфікованих осіб в Одесі.
  5. Марія Ужва – фінансування соціальних послуг для підтримки внутрішньо переміщених осіб та хворих на туберкульоз у Львівській області.
  6. Вікторія Ніколайчук – посилення діалогу між органами влади та громадянським суспільством для ефективного ухвалення рішень.
  7. Оксана Мусієнко – створення безбар’єрного середовища та розширення соціальних послуг для людей з травмами у Богородчанській громаді, Івано-Франківської області.
  8. Валерія Морозова – залучення громадських організацій до надання соціальних послуг, внесення змін до міських соціальних програм.
  9. Іванна Самчук – розробка та впровадження програми підтримки для учасників бойових дій у Острозькій міській громаді.
  10. Олексій Загребельний – забезпечення доступу до послуг догляду для вразливих категорій засуджених, створення сталої моделі їх підтримки.
  11. Оксана Забашта – сприяння конкурентним закупівлям соціальних послуг на рівні громад.
  12. Костянтин Данильченко – виділення 230 тис грн з бюджету Кропивницької міської ради для соціальних послуг вразливим групам.
  13. Антон Антонов – підвищення прозорості, ефективності та доступності соціальних послуг у Кропивницькому.
  14. Анастасія Вишетравська – запровадження соціальної послуги супроводу військовослужбовців та їхніх родин за рахунок бюджету.

Ці ініціативи сприятимуть посиленню соціального захисту, розширенню доступу до якісних послуг та підтримці вразливих категорій населення по всій Україні. Термін впровадження адвокаційних кампаній – 12 місяців.

Ми продовжимо ділитися результатами роботи та оновленнями щодо реалізації цих ініціатив.